Filtruj

Praca Manpower - Jarocin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Produkcji

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Jarocin

Zadania: • Obsługa maszyn •Kontrola jakości Wymagania: • Czekamy właśnie na Ciebie! Mile widziane doświadczenie na produkcji Oferta: •Umowę o pracę na pełny etat • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4242zł brutto podstawa + system premiowy (średnie zarobki 5000- 6500 zł brutto miesięcznie) •Wsparcie konsulta...

15.03.202415.03.2024

Operator maszyn - atrakcyjne wynagrodzenie + transport!

MANPOWER POLANDMANPOWER POLAND
Jarocin

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pleszew

Zadania: • Obsługa maszyn • Kontrola jakości Wymagania: • Czekamy właśnie na Ciebie! Mile widziane doświadczenie na produkcji Oferta: • Umowę o pracę na pełny etat • Wynagrodzenie od 4104zł brutto po 3 miesiącach stawka wzrasta do 4300-4500zł brutto, po 6 miesiącach do 4900-5100zł brutto, a po 9 mie...

24.05.202324.05.2023