Filtruj

Praca Marcin - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

nowa oferta
Gorlice

Zakres obowiązków: Utrzymywanie porządku i czystości na terenie nieruchomości oraz w obiekcie administrowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera; Konserwowanie sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy; Dozorowanie sprzętu technicznego w budynku; Wykonywanie prostych prac napraw...

18.04.202418.04.2024

Barber | Fryzjer męski | Swietne warunki | Umowa + Prowizja |

nowa oferta
MARCINMARCIN
Jasło

Cześć! Działający Barber Shop w Jaśle poszukuje pracowników na stanowisko: Barber (ogłoszenie skierowane zarówno do kobiet jak i mężczyzn) Czego od Ciebie oczekujemy: Wysokiej kultury osobistej, Profesjonalnego podejścia do klienta, Pozytywnego usposobienia, Umiejętność nawiązania stałej relac...

od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię do pracy

Maciejowa

Zatrudnię do pracy jako pracownik fizyczny, praca przy układaniu kanalizacji kablowej. Mile widziane doświadczenie przy tego typu pracach, oraz prawo jazdy kat. b . Stabilne zatrudnienie, zapewniamy umowę o pracę, zakwaterowanie plus dieta. Stawka do ustalenia. Zainteresowanych proszę o kontakt tel....

16.04.202416.04.2024
od 6000 zł