Filtruj

Praca Marcin - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

kierowca kat. C+E

MARCINMARCIN
Sochocin

Firma transportowa zatrudni kierowcę kat. C+E w ruchu krajowym (pon-pt) Wymagania : Prawo jazdy kat. C+E Uprawnienia na przewóz rzeczy Karta kierowcy, aktualne badania dbałość i odpowiedzialność o powierzone mienie uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków chęci do pracy i doświadczenie...

14.03.202414.03.2024
od 6 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

BRUKARZ/POMOCNIK BRUKARZA

USŁUGI BRUKARSKIE MARCIN RUTKOWSKIUSŁUGI BRUKARSKIE MARCIN RUTKOWSKI
Płońsk

Poszukuje pracowników fizycznych na stanowisko BRUKARZ/ POMOCNIK BRUKARZA do pracy przy układaniu kostki brukowej. WYMAGANE DOŚWIADCZENIEGwarantuje- stabilne zatrudnienie - stawka godzinowa uzależniona od umiejętności i doświadczenia -darmowy dojazd do miejsca pracy - możliwość rozliczania tygodniow...

11.03.202411.03.2024

MONTAŻYSTA

BUD MAR MARCIN MYŚLIŃSKIBUD MAR MARCIN MYŚLIŃSKI
Stare Pieścirogi

Zakres obowiązków: Montaż okien i drzwi Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Doświadczenie zawodowe związane z montażem okien i drzwi; Umiejętność obsługi elektronarzędzi....

12.03.202412.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0255 s