Filtruj

Praca Mardom Sp Z O

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

MARDOM SP. Z O.O.MARDOM SP. Z O.O.
Łódź

Zakres obowiązków: - przygotowywanie zamówień od klientów detalicznych i/lub hurtowych - przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek - sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki paczek z dokumentami - załadunek zamówień...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik budowy

W.P.I.P. - MARDOM SP. Z O.O.W.P.I.P. - MARDOM SP. Z O.O.
Poznań

terminowe i jakościowe realizowanie kontraktu, zgodnie z dokumentacją, budżetem i harmonogramem, opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie wykonania z wykonawcami, koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników, nadzór i k...

19.03.202419.03.2024

OPERATOR LINII LAKIERNICZEJ

Łódź

Zakres obowiązków: - umiejętność operowania linią lakierniczą CEFLA (osiem dysz lakierniczych) oraz linią lakierniczej do lakierów UV zautomatyzowaną z piecami grzewczy Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Praca w zespole staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 - umiejętność opero...

13.03.202413.03.2024