Filtruj

Praca Marek - Wieluń

16-18 z 18 ofert pracy

Kierowca kat. B - transport krajowy

KIEROWNIKKIEROWNIK
Prusak

P.P.H.U. MARK’S SP. Z O.O. zatrudni osobę na stanowisko: KIEROWCA kat. B w transporcie krajowym Siedziba firmy : Prusak 23, 98-420 Sokolniki Zakres obowiązków: kierowanie pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem prowadzenie wymaganej dokumentacji dbałość o powierzony sa...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rozbieracz / Wykrawacz, Pomocnik

Prusak

P.P.H.U. MARK’S SP. Z O.O. zatrudni osobę na stanowiska: ROZBIERACZ / WYKRAWACZ, POMOCNIK ROZBIERACZA/WYKRAWACZA Miejsce pracy : Prusak 23, 98-420 Sokolniki Zakres obowiązków: wykrawanie, rozbieranie oraz obróbka mięsa pomoc przy rozbiórce mięsa Wymagania: dobra organizacja pracy dyspozycyj...

09.04.202409.04.2024

Kierowca busa do 3,5 t w transporcie krajowym

MAREKMAREK
Byczyna

Obowiązki: Dotrzymywanie terminów dostaw. Komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw. Załadunek i rozładunek. Przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa. Wykonywanie podstawowej obsługi technicznej pojazdów. Monitorowanie przes...

05.04.202405.04.2024
od 4000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1046 s