Filtruj

Praca Marta - Katowice

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik działu przyjęcia towaru - magazyn (Mysłowice)

TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Mysłowice

** Twój zakres obowiązków:Odbieranie dostaw towarów od dostawcówSprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami oraz dokumentacją przewozowąKontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanego towaruRozładunek towaruRealizacja procesu przyjęcia towaru do magazynu poprzez wprowadzanie i administrowanie danymi w...

10.06.202410.06.2024

Kompletowanie zamówień spożywczych 30zł/br. MYSŁWOICE !!

Mysłowice

Praca w systemie 2-zmianowym:*6:00-14:00 & 14:00-22:00*Od poniedziałku do piątku (co najmniej 160h/miesięcznie)*2 obowiązkowe soboty*Możliwość nadgodzinPraca w magazynach z żywnością w temperaturze ok. 18°C (od 5-20% czasu pracy w chłodni ok. 4-8°C).Zakres obowiązków:** Kompletowanie zamówień** Uzup...

MURARZ z doświadczeniem

MARTAMARTA
Ruda Śląska

Poszukujemy osobę na stanowisko MURARZ - tylko z doświadczeniem. Obecna budowa w Katowicach. Wymagania: wykształcenie/doświadczenie: murarz, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i chęć do pracy, wymagane doświadczenie, gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 m (podnośnik koszowy), Prawo j...

07.06.202407.06.2024