Filtruj

Praca Masz - Woroniec

181-183 z 183 ofert pracy

Elpar - Kontroler jakości

FABRYKA KABLI ELPAR SP. Z O.O.FABRYKA KABLI ELPAR SP. Z O.O.
Parczew

Opis stanowiska: prowadzenie badań i analiz jakościowych sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań opracowywanie wymogów jakościowych tworzenie i aktualizacja planów kontroli: surowców, półwyrobów i wyrobów gotowych opracowywanie dokumentacji jakościowej ciągłe aktualizowanie wiedzy na te...

08.11.202308.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Przyjmiemy na staż

OMEGA KANCELARIE PRAWNEOMEGA KANCELARIE PRAWNE
Biała Podlaska

Ogólnopolska Sieć Kancelarii Omega Kancelarie Prawne poszukuje osoby chętnej do odbycia stażu (PUP) Program stażowy pozwala na doświadczenia jakich nie zapewnią studia. Wiedza teoretyczna jest ogromnym atutem, ale to praktyka jest kluczem do sukcesu! Dlatego z chęcią przyjmiemy młodych i chętnyc...

23.10.202323.10.2023
Praktykapraktyka

Praca na kuchni w Pizzerii

MAŁGORZATAMAŁGORZATA
Radzyń Podlaski

Pizzeria w Radzyniu szuka nowego członka załogi Jesteś osobą która lubi gotować i nie boi się wyzwań, zorganizowaną oraz sumienną? Masz w sobie zapał do działania i dobrą energię a praca w grupie jest czymś w czym najlepiej się odnajdujesz? Świetnie się składa, Szukamy właśnie Ciebie Martwi Cię br...

14.10.202314.10.2023
od 27 zł