Filtruj

Praca Maya - Przasnysz

61-63 z 63 ofert pracy

BRYGADZISTA ROBÓT BUDOWLANYCH

BALTIC GROUP SP. Z O.O.BALTIC GROUP SP. Z O.O.
Ciechanów

Zakres obowiązków: Brygadzista poza wykonywaniem i organizowaniem robót budowlanych -drogowych będzie miał przekazane auto służbowe, prowadzenie raportów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykszt. zawodowe, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawn...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekunka seniorki w Niemczech, 30459 Hannover

ETHICUS CARE PREMIUM SP. Z O.O.ETHICUS CARE PREMIUM SP. Z O.O.
Ciechanów

Kontrakt rozpoczyna się od 31.05.2024? na 4-6 tyg. Opiekunka seniorki w Niemczech, 30459 Hannover Obowiązki Pani 76 lat, 165 cm, ok. 75 kg, po wylewie, ma problemy z mówieniem. Podopieczna jest osobą całkowicie leżącą, bez demencji, ma pieluchy. Seniorka ma ergoterapię, fizjoterapię oraz pracuje z l...

12.05.202412.05.2024

Pomocnik murarza Ciechanów , Pułtusk , Maków Mazowiecki

JOANNAJOANNA
Ciechanów

Praca dla pomocnika budowlanego , budujemy domy jednorodzinne na terenie Ciechanowa , Makowa-Mazowieckiego , Pułtuska i okolicach....

od 24 zł