Filtruj

Praca Mechanik Automatyk - Jastrzębie-Zdrój

16-18 z 18 ofert pracy

Automatyk / elektryk / rozruchowiec

JAKUB.BACHRACHJAKUB.BACHRACH
Ustroń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowanie produkcji przygotowanie oraz rysowanie schematów elektrycznych budowa szaf sterowniczych programowanie sterowników, uruchomienia / rozruchy urządzeń transportu bliskiego Oczekiwania: Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV . Wykształcenie min. średnie techniczne w o...

07.12.202307.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

NKT praca Elektromechanik - Dział utrzymania ruchu Warszowice

NKT S. A.NKT S. A.
Żory

Zakres obowiązków Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń w zakresie napraw elektryki, elektroniki, automatyki i mechaniki Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem Wymiana części zamiennych, prawidłowe ewidencjonowanie poboru części oraz zgłaszanie braków w wymaganych zapasach...

04.10.202304.10.2023
od 6000 zł

Technik Utrzymania Ruchu

EDS POLSKAEDS POLSKA
Żory

Twój zakres obowiązków Naprawa i konserwacja maszyn Analiza przyczyn powstawania awarii Zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn Realizacja działań prewencyjnych oraz zlecanych czynności remontowych Prowadzenie dokumentacji Uruchamianie nowych i optymalizacja istniejących systemów Utrzy...

01.08.202301.08.2023