Filtruj

Praca Mechanik Maszyn - Kowale

151-153 z 153 ofert pracy

Tokarz - Straszyn

GALEON YACHTSGALEON YACHTS
Straszyn

Galeon Yachts jest producentem jachtów luksusowych z ponad 40 letnim doświadczeniem i z sukcesami na arenie międzynarodowej. Nasz wkład w rozwój przemysłu jachtowego jest doceniany na całym świecie - dzięki temu corocznie produkujemy ponad 200 jachtów, które trafiają do klientów w 36 krajach. W ten ...

25.08.202325.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy serwisanta maszyn i urządzeń dźwignicowych

PRACAPRACA
Pruszcz Gdański

Dzień dobry Poszukujemy serwisanta maszyn i urządzeń dźwignicowych. Wymagania: · Wykształcenie zawodowe lub średnia w zakresie mechaniki / elektromechaniki/ elektryki, hydrauliki siłowej · Prawo jazy kat. B · Doświadczenie w zakresie przeglądów, konserwacji, napraw, maszyn i urządzeń dźwignicow...

28.07.202328.07.2023
od 6000 zł

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Gdańsk

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0712 s