Filtruj

Praca Mechanik Pojazdow - Mielec

31-33 z 33 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Chrząstów

Zakres obowiązków: Mechanik pojazdów samochodowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe doświadcznie na stanowisku mechanika samochodowego...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik pojazdów ciężarowych dostawczych pomocnik

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Baranów Sandomierski

Firma z siedzibą w Baranowie Sandomierskim zatrudni pracownika na stanowisko mechanik lub pomocnik mechanika. Praca w siedzibie firmy na flocie własnej w stałych godzinach. Liczymy na kontakt olx, mail badź telefoniczny. Konta15811,,,800,,4...

12.04.202412.04.2024

Mechanik wózków widłowych / Elektromechanik Dębica

REKRUTACJAREKRUTACJA
Dębica

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, które...

09.04.202409.04.2024