Filtruj

Praca Mechanik Produkcyjny - Czechowice-Dziedzice

31-33 z 33 ofert pracy

Inżynier ds. wsparcia sprzedaży

FITECH SP. Z O.O.FITECH SP. Z O.O.
Tychy

Inżynier ds. wsparcia sprzedaży Miejsce pracy: Tychy Twój zakres obowiązków Praca w zespole sprzedaży (Sales engineer) przygotowującym koncepcje rozwiązań oraz wyceny urządzeń testujących i/lub automatycznych stanowisk montażowych/linii produkcyjnych dla klientów - wiodących firm działających w sekt...

14.05.202414.05.2024

Mechatronik

ALPLA OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.ALPLA OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.
Żywiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie...

Inżynier sprzedaży

MAS SP. Z O.O.MAS SP. Z O.O.
Mikołów

Inżynier sprzedaży Miejsce pracy: Mikołów Twój zakres obowiązków aktywne pozyskiwanie nowych klientów; utrzymywanie stałego kontaktu oraz bieżąca obsługa dotychczasowych klientów; negocjowanie i przygotowanie ofert handlowych; analiza rynku oraz monitoring działań. Nasze wymagania wykształcenie wyżs...