Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Bielsko-Biała

46-48 z 48 ofert pracy

WULKANIZATOR

ALMOT CARS SP. Z O.O.ALMOT CARS SP. Z O.O.
Pszczyna

Zakres obowiązków: wymiana opon oraz kół w samochodach osobowych i dostawczych do 3,5 T. Praca w godzinach 9:00 - 17:00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie zawodowe w kierunku mechanik samochodowy lub pokrewny; zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK SAMOCHODOWY

Pszczyna

Zakres obowiązków: naprawa i diagnozowanie samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 T praca w godzinach 9:00 - 17:00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie zawodowe w kierunku mechanik samochodowy lub pokrewny; zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność...

praca

MOTOCOMPLEXMOTOCOMPLEX
Oświęcim

Dam prace blacharz samochodowy mechanik kontakt 506190152...

29.04.202429.04.2024