Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Czechowice-Dziedzice

16-18 z 18 ofert pracy

Mechanik samochodowy

JOANNAJOANNA
Chełm Śląski

Przyjmę mechanika samochodowego do pracy na hali przy samochodach ciężarowych i osobowych Stawka do ustalenia Proszę o telefon...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Serwisowy Warsztatu Mechanicznego

OPONY RYBKA SP. Z O.O.OPONY RYBKA SP. Z O.O.
Żory

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Telefoniczna obsługa klienta Wykonywanie wycen napraw mechanicznych oraz wycen opon wraz z usługą Dobór i zamawianie częsci pod zlecenia serwisowe Nadzorowanie pracy mechaników w zakładzie Bieżące uzupełnianie wyposażenia warsztatowego Wystawianie dokumentów sprzedaży po wykona...

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Jastrzębie-Zdrój

Zakres obowiązków: wykonywanie usług w zakresie obsługi, diagnostyki, naprawy podzespołów i zespołów samochodów osobowych i ciężarowych Wymagania: wykształcenie - mechaniczne średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...