Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Płock

16-18 z 18 ofert pracy

MECHANIK SAMOCHODOWY

GOŚCINIAK ANDRZEJ LUX GLAZGOŚCINIAK ANDRZEJ LUX GLAZ
Gostynin

Zakres obowiązków: Naprawa samochodów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 Wymagane doświadczenie zawodowe przy naprawach samochodów....

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię mechanika samochodowego

MARCINMARCIN
Gostynin

Witam, Zatrudnię mechanika samochodowego, mile widziane doświadczenie .Więcej informacji udzielę pod numerem tel. 69*******23...

14.04.202414.04.2024
od 4500 zł

Mechanik Samochodów Ciężarowych Wulkanizator

ARKADIUSZARKADIUSZ
Gostynin

Firma Fenzo Sp. z o.o., poszukuje doświadczonego Mechanika Samochodów Ciężarowych / Wulkanizatora do naszego warsztatu w Wrzącej koło Gostynina. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości usług i szukamy osób, które podzielają naszą pasję do motoryzacji oraz doskonałości w pracy. Co bę...

09.04.202409.04.2024