Filtruj

Praca Mechanik - Kolbuszowa

166-168 z 168 ofert pracy

Elektromechanik, Elektronik, Diagnosta samochodowy - MKT Serwis

WYŁĄCZNIE E-MAILWYŁĄCZNIE E-MAIL
Mielec

Firma MKT SERWIS - ASO SKODA, VW, KIA poszukuje kandydata na stanowisko: ELEKTROMECHANIK, ELEKTRONIK, DIAGNOSTA SAMOCHODOWY Zakres obowiązków: - Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych - Naprawianie samochodów w zakresie elektryki i elektroniki samochodowej według technologii n...

17.07.202317.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Rzeszów

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

GUMOTIVGUMOTIV
Mielec

Firma GUMOTIV specjalizuje się w produkcji wyrobów z gumy, tworzyw sztucznych i silikonuformowanych metodą wtrysku.Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, gdzie na powierzchni 10.000 m2zatrudnionych jest ponad 200 pracowników. Ponad 60 lat doświadczeń w przetwórstwie mieszanek gumowych ugruntowały...

28.04.202328.04.2023