Filtruj

Praca Mechanik - Łańcut

76-78 z 78 ofert pracy

Mechanik/Monter przemysłowy w branży automotive

KAROLINAKAROLINA
Rzeszów

Twój zakres obowiązków · montaż stanowisk z robotami przemysłowymi na podstawie rysunku technicznego · montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp. · wiercenie i gwintowanie w stali, skręcanie i składanie elementów metalowych · udział w uruchamianiu stanowisk z robotami przemysłowymi...

07.09.202307.09.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Mechanik pojazdów ciężarowych - Trzciana

GRUPA WANICKIGRUPA WANICKI
Rzeszów

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem. Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, s...

07.08.202307.08.2023
od 4700 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Rzeszów

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023