Filtruj

Praca Mechanik - Rusiec

31-33 z 33 ofert pracy

Mechanik zakładowy (m/k)

TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O.TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O.
Kleszczów

Zakres zadań: naprawy prewencyjne oraz korekcyjne tłoczników, naprawa tłocznika w czasie awarii na produkcji, przygotowanie tłoczników do produkcji, wykonywanie napraw zleconych przez bezpośredniego przełożonego. Wymagania: minimum wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym, doświadczen...

06.06.202406.06.2024

Pracownik utrzymania ruchu

ARIX POLSKA SP. Z O.O.ARIX POLSKA SP. Z O.O.
Kleszczów

Obowiązki: Regularne przeglądy maszyn i urządzeń. Bieżąca konserwacja maszyn i instalacji. Usuwanie awarii i zatorów na linii produkcyjnej. Prace remontowe i przeglądowe. Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Analiza stanu technicznego urządzeń i maszyn. Współpraca z serwisem lub zewn...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodowy oferta pracy

K.KALWAKK.KALWAK
Bełchatów

5.200 - 7.000 zł na rękę Ponad to, oferujemy : Umowe na czas próbny a nastepnie nieokreslony oraz po roku pracy Nagrode w postaci 13 Pensji za zaangazowanie w dzialalnosc Serwisu. Mile widziane doswiadczenie kierownicze w umiejetnosci kierowania zespotem Samodzielne preprowadzanie diagnoz i ...

12.01.202412.01.2024
od 5200 zł