Filtruj

Praca Mechanik - Śmigiel

16-18 z 18 ofert pracy

Współpraca dla handlowca

LOGOS MEDIA SP. Z O.O.LOGOS MEDIA SP. Z O.O.
Wschowa

Nawiążemy współpracę z osobami lub firmami, które aktywnie pracują w siedzibach swoich klientów. Jeśli firmy, które obsługujesz są z branż: - obróbka metali i niemetali, - spawalnictwo, - akcesoria, narzędzia, mechanika, - produkcja i przemysł, - metalurgia, - budowlana, - pozostałe w których można ...

26.05.202426.05.2024

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU (MECHANIK/ELEKTRYK/TOKARZ/AUTOMATYK)

HERMES SP. Z O.O.HERMES SP. Z O.O.
Włoszakowice

Zakres obowiązków: - Utrzymanie ciągłości produkcji, - Wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i kontroli urządzeń w zakładzie, - Diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek, - Przygotowywanie planów przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń wspólnie z przełożonymi, - Zgłaszani...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodowy

MAREK POSZWALDMAREK POSZWALD
Urbanowo

Poszukuję mechanika/elektromechanika samochodowego, mile widziane doświadczenie w zawodzie. Praca pn-pt (7:00-16:00), wolne weekendy. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny....

20.05.202420.05.2024
od 3500 zł