Filtruj

Praca Mekom B - Białystok

166-167 z 167 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Piecki

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Piećki

Obowiązki: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy: Zatrudnie...

26.06.202426.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca kat. C | Białystok | Umowa o prace | Od zaraz! | Premie

REKRUTACJAREKRUTACJA
Żółtki

REN Sp. z o. o. jeden z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Specjał poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca kat. C Miejsce pracy: Żółtki Kierowcy kat. C w naszej firmie: dystrybuują artykuły spożywcze zgodnie z wyznaczonymi trasami, dostarczają t...

25.06.202425.06.2024