Filtruj

Praca Mekom - Raciąż

76-78 z 78 ofert pracy

Zatrudnię - OPERATORA KOPARKI - WARSZAWA i okolice

TOMASZTOMASZ
Marysinek

ZATRUDNIMY; na stanowisko Operator Koparki Obszar : Na terenie PL- województwa MAZOWIECKIEGO i okolice, możliwe prace również na terenie Niemiec (okolice Berlina) BAZA firmy Błonie - Marysinek Oferujemy: umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie odzież robocza Terminowe wynagrodzenie, możliwe z...

10.11.202310.11.2023
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. JAKOŚCI

ANNAANNA
Sierakowo

miejsce pracy: Rawicz – Sierakowo praca stacjonarna umowa o pracę praca w trybie 2-zmianowym pełen etat praca od zaraz OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY: · wykonywanie operacji kontroli jakości w procesie produkcji; · tworzenie i kompletacja dokumentacji jakościowej zgodnie z wymaganiami klient...

12.09.202312.09.2023

Inżynier Robót Sanitarnych

WALMARWALMAR
Płońsk

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · Planowanie i organizacja robót wspólnie z kierownikiem robót; · Kontrola nad poprawnym wykonywaniem zadań przez pracowników i podwykonawców; · Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań, monitorowanie zmian w projekcie; · Przygotowanie i kompletowani...

12.07.202312.07.2023
od 4600 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 2,1629 s