Filtruj

Praca Menager - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Menager social mediów STAŻ - Lublin

FUNDACJA FUGA MUNDIFUNDACJA FUGA MUNDI
Lublin

Podstawowe obowiązki: * Tworzenie postów reklamowych – branża kosmetyczna * Komunikacja pomiędzy klientem a odbiorcą * Planowanie i ustawienie reklam Wymagania: * Swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych * Umiejętność tworzenia reklam i postów * Wykształcenie min. średnie * Dobra ...

11.04.202411.04.2024
Praktykapraktyka

Menager do restauracji/pizzerii

ANNAANNA
Lublin

Poszukiwany menager z doświadczeniem na stanowisku lub podobnym kierowniczym do rozwijającej się kuchni włoskiej. Stała praca dla osoby godnej zaufania, odpowiedzialnej, kulturalnej i komunikatywnej, zmotywowanej na rozwój. Stworzymy razem to miejsce. Wymagana kulturą osobista, uczciwość, zaangażo...

02.04.202402.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Menager projektu

AGNIESZKAAGNIESZKA
Lubartów

Twój zakres obowiązków Kierowanie i koordynowanie prac na budowie w zakresie robót ziemnych w kopalni, Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót Planowanie oraz weryfikacja wykonanej realizacji Koordynowanie i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozlic...

22.01.202422.01.2024
od 8000 zł