Filtruj

Praca Michal B - Wrocław

16-18 z 18 ofert pracy

Montażystka, Pracownik produkcji

REKRUTACJAREKRUTACJA
Brzeg Dolny

OPIS Spółka Successful People Sp. z o.o. sp.k. prowadzi agencję pracy tymczasowej nr KRAZ 24487 zaopatrując naszych międzynarodowych oraz polskich kontrahentów w pracowników tymczasowych. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce. Dla naszego Klienta...

17.04.202417.04.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca kelner/Kelnerka ul. Strachocinska Pizza Piazza

MICHAŁMICHAŁ
Łany

Hej, tu Maciek, Andrzej i Michał, bracia założyciele Shrimp House ;) Ostatnie lata spędziliśmy na organizowaniu nowej przestrzeni gastronomiczno usługowej przy ul. Strachocińskiej 170. Nasz plac staje się swoistym centrum kulturowym dzielnicy w której mieszkamy od 20 lat. Codziennie z całą ekipą do...

11.03.202411.03.2024
od 27 zł

Pracownik produkcji

Brzeg Dolny

Zadania: Montaż ręczny komponentów z tworzyw sztucznych zgodnie z instrukcją (tak, aby w efekcie aby powstał gotowy produkt np. kroplówka) Obsługa półautomatów, które montują komponenty, z których powstaje produkt Praca przy linii produkcyjnej oraz maszynach pakujących Wymagania: Zdolności manualne ...

20.07.202320.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0284 s