Filtruj

Praca Miedzynarodowy Kat B - Wołów

31-33 z 33 ofert pracy

KIEROWCA W PRZEWOZACH MIĘDZYNARODOWYCH KAT. C+E

TRANS-DAN SP. Z O.O.TRANS-DAN SP. Z O.O.
Źródła

Zakres obowiązków: Przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym Zabezpieczenie i sprawdzenie przewożonego towaru Terminowe rozliczanie z wyjazdów Dbanie i utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego pojazdu Realizowanie poleceń przełożonych Przestrzeganie przepisów BHP. Kontakt teelfoniczny z pracod...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowcą międzynarodowy do 3,5t.

OLEKSANDROLEKSANDR
Środa Śląska

Witam! Poszukuję kierowcę na busa do 3,5t do jazdy na Unią Europejską, auto FIAT DUCATO blaszka chlodnia, brak dodatkowego miejsca do spania,system pracy 3/1 . Wynagrodzeia dniowka 300zl.Poszukuje osób zamieszkałych Środa Śląska,Wrocław,Legnica lub w okolicach tych miast . Wymagane:Doświadczenie w ...

15.04.202415.04.2024
od 6500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię kierowcę w transporcie międzynarodowym kat. C, C+ E

KOLHATKOLHAT
Wrząca Wielka

Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C, C+E....

24.01.202424.01.2024