Filtruj

Praca Miesieczny Staz - Lubartów

46-48 z 48 ofert pracy

Płatny staż w ramach projektu unijnego Droga do sukcesu

FUNDACJA FLOWFUNDACJA FLOW
Lublin

Zapraszamy osoby bierne zawodowo, pozostające bez zatrudnienia, w tym osoby z niepełnosprawnościami, zamieszkujące województwo lubelskie do udziału w projekcie: „Droga do sukcesu” nr FELU.08.01-IP.02-0073/23 realizowanego przez Fundację FLOWProjekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środ...

08.05.202408.05.2024
Praktykapraktyka

Emeryt-rencista C+E w okresie wakacyjno-urlopowym lub na staż

MAREKMAREK
Lublin

Mam do zaproponowania pracę dla emeryta-rencisty lub na staż 3 miesięczny ewentualnie dorywczo w okresie urlopowo wakacyjnym z kategorią C+E, najchętniej zatrudnię od czerwca lub lipca na umowę zlecenie. Praca na stałych przerzutach międzymagazynowych, co dzień w domu, spokojna bez udziału bezpośre...

od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Staż – Pracownik biurowy

FUNDACJA FUGA MUNDIFUNDACJA FUGA MUNDI
Lublin

Podstawowe obowiązki: * Praca przy telefonie – umawianie i odbieranie połączeń telefonicznych * Praca przy komputerze, kompletowanie ofert, korespondencja mailowa z klientem *Oferowane i wystawianie polis ubezpieczeniowych Wymagania: * Mile widziane doświadczenie pracy przy telefonie * Swobodn...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0691 s