Filtruj

Praca Mieszka I - Swadzim

241-243 z 243 ofert pracy

Praca dla cieśli szalunkowych, zbrojarzy, pracowników ogólnobudowlanyh

VOLODYMYRVOLODYMYR
Poznań

Praca dla cieśli szalunkowych, zbrojarzy i pracowników ogólnobudowlanych. Poszukuję ludzi odpowiedzialnych i chętnych do pracy. Takich, którzy potrafią pracować w zespole i uszanować zasady firmy. Budowy znajdują się na terenie Poznania. Inwestycje w większości długoterminowe. Zatrudniamy na umowę o...

27.07.202327.07.2023
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Doradca Finansowy

MAKSYMILIAN KUBCZAKMAKSYMILIAN KUBCZAK
Luboń

Posiadasz predyspozycje do pracy Doradcy? Lubisz pracę z ludźmi? Nie lubisz rutyny i cenisz sobie niezależność i elastyczne godziny pracy? Być może ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie. Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Finansowego | Specjalisty ds. finansowo-ubezpieczeniowych Na czym ...

26.07.202326.07.2023
od 3000 zł

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Poznań

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0436 s