Filtruj

Praca Mig Mag - Koszwały

31-33 z 33 ofert pracy

Dania- oferty pracy w przemyśle stalowym

ATN SERVICE APS POLAND SP. Z O.O.ATN SERVICE APS POLAND SP. Z O.O.
Pruszcz Gdański

Witaj! Nasza firma - Atn Service ApS współpracuje z wieloma firmami z branży stalowej na terenie całej Danii. W tym momencie dla naszych kontrahentów poszukujemy następujących specjalistów:. Spawacz-monter plastiku - ZBIORNIKI -KONTENERY - posiadamy ofertę pracy dla spawacza plastiku z umiejętno...

29.04.202429.04.2024
od 100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz MIG/MAG

GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGOGDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO
Gdańsk

Zakres obowiązków: wykonywanie prac spawalniczych na remontowanych i przebudowywanych jednostkach pływających, zgodnie z zakresem posiadanych uprawnień, spawanie blach ze stali czarnej.Nasze oczekiwania: doświadczenie w pracy jako spawacz MIG/MAG, aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG, sumienność...

21.02.202421.02.2024

Kowal artystyczny ( z zakwaterowaniem )

ROKOKO ADAM MEJERROKOKO ADAM MEJER
Leźno

Rokoko Kowalstwo Artystyczne to pracownia kowalska o ugruntowanej pozycji na rynku z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży. Jest to miejsce łączące ludzi z pasją, pozytywną energią i ogromną determinacją do tworzenia wyjątkowych elementów dekoracyjnych ze stali i metali kolorowych. Nie przynoś ...

17.07.202317.07.2023
od 2000 zł