Filtruj

Praca Migowo - Starogard Gdański

16-18 z 18 ofert pracy

Spawacz MIG / MAG

SUNGROUP SP. Z O.O.SUNGROUP SP. Z O.O.
Zblewo

Spawacz MIG / MAG Twój zakres obowiązków Spawanie dużych kontenerów metalowych metodą Mig/Mag 135. Przygotowanie elementów i materiałów do spawania. Poprawianie błędów za pomocą szlifierki. Kontrola jakości wykonanych spoin oraz weryfikacja zgodności z normami. Nasze wymagania Doświadczenie w spawan...

24.05.202424.05.2024

SPAWACZ MIG/MAG

AK CONSTRUCTION SP. Z O.O.AK CONSTRUCTION SP. Z O.O.
Nowy Dwór

Zakres obowiązków: spawanie elementów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MIG umiejętność - doświadczenie zawodowe umiejętność - kurs spawacza umiejętność - spawanie umiejętność - czytanie rysunków technicznych umiejętność spawania metodą MIG...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik spawacza i w dziale obróbki stali

PLADISPLADIS
Tczew

Producent mebli sklepowych oraz elementów wspierających sprzedaż z siedzibą w Tczewie poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób do podjęcia współpracy.Zakres obowiązków:- praca w dziale wyrobów metalowych- czynności ślusarskie, m.in. szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, cięcie, otworowanie- zgrzewan...

09.05.202409.05.2024