Filtruj

Praca Mil C - Włoszczowa

16-18 z 18 ofert pracy

Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Przedbórz

WORK & PROFITWORK & PROFIT
Przedbórz

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajduj...

13.06.202413.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony fizycznej - Małogoszcz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Małogoszcz

Twój zakres obowiązków: Patrolowanie obiektu Ochrona powierzonego mienia Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia Obsługa komputera Obsługa monitoringu Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjność Sumienność Chęć do pracy Niekaralność Umiejętność radzenia sobie ze stresem Znajomość obsł...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dam pracę

TECHNOLOGIATECHNOLOGIA
Szczekociny

Szukam do pracy przy światłowodach praca przy kolei intersiti trasa szybkiego ruchu mile widziane uprawnienia na koparkę stawka do uzgodnienia praca Włoszczowa Szczekociny 537353042...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2494 s