Filtruj

Praca Mila C - Kłodzko

256-258 z 258 ofert pracy

KIEROWCA KAT. C (POLSKA)

MARIUSZ RADWAŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWO- USŁUGOWEMARIUSZ RADWAŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWO- USŁUGOWE
Kamieniec Ząbkowicki

Zakres obowiązków: W ZAWODZIE PRACA POLSKA Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE badania psychologiczne...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Obsługi Klienta - ORLEN PACZKÓW

MARCELMARCEL
Paczków

Stacja Paliw ORLEN ul. Wojska Polskiego 49 w Paczkowie poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta. Jesteś uczniem lub studentem i dysponujesz wolnym czasem, który chciałbyś poświęcić na pracę i zdobycie nowych umiejętności. Dołącz do naszego Zespołu. Oferujemy pracę...

28.02.202428.02.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kasjer-sprzedawca w drogerii kosmetycznej w Bielawie

INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA SP. Z O.O.INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Bielawa

Firma Instore Solutions Services Polska Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – ...

23.01.202423.01.2024
od 28 zł