Filtruj

Praca Milo C A - Ełk

241-243 z 243 ofert pracy

Zatrudnimy INFORMATYKA w hurtowni płyt meblowych.

EDYTAEDYTA
Grajewo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • administrowanie sieci, • obsługa sklepu internetowego, • sporządzanie dokumentacji dokonywanych transakcji, • wprowadzanie danych z nimi związanych do systemu komputerowego, • wystawianie faktur i innych dokumentów, • mile widziana znajomość obsługi programów sprzedażowych...

31.10.202331.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik działu sprzedaży, handlowiec w hurtowni płyt meblowych.

EDYTAEDYTA
Grajewo

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika działu sprzedaży, handlowca w hurtowni płyt meblowych. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • obsługa klientów hurtowni i przyjmowanie zamówień telefonicznych, • realizacja bieżących zamówień klientów, • utrzymywanie relacji z klientami oraz pozyskiw...

24.07.202324.07.2023

Sklep motoryzacyjny zatrudni

PHU RAF-MOTPHU RAF-MOT
Grajewo

Poszukujemy osoby do pracy przy obsłudze klienta w sklepie z artykułami motoryzacyjnymi i rolniczymi. Wymagania: mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej znajomość branży rolniczej i/lub motoryzacyjnej doświadczenie w doborze części (możliwe przyuczenie) Atrakcyjne warunki NIE ODP...

11.07.202311.07.2023