Filtruj

Praca Milo C A - Gołdap

16-17 z 17 ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE GICOR II KRZYSZTOF KISIELEWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE GICOR II KRZYSZTOF KISIELEWSKI
Kowale Oleckie

Zakres obowiązków: nadzór nad produkcją i kontrola wyrobu gotowego w trakcie procesu produkcyjnego, zamykanie wadliwych produktów, kontrola poprawności oznakowania produktu, raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi Wymagania: wykształcenie - średnie ogól...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca sezonowa kelner kelnerka Stańczyki Mazury

MAGDAMAGDA
Stańczyki

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko kelner/kelnerka. Mile widziane: * wysoka kultura osobista * znajomość języka angielskiego * umiejętność pracy pod presją czasu Opis stanowiska: * przyjmowanie zamówień * obsługa kasy fiskalnej/terminala płatniczego * przygotowywanie napojów * obsł...

04.12.202304.12.2023
od 4500 zł