Filtruj

Praca Milo C A - Maków Mazowiecki

31-33 z 33 ofert pracy

MAGAZYNIER

GLOBAL TRADE POLSKA 2 SP. Z O.O.GLOBAL TRADE POLSKA 2 SP. Z O.O.
Poświętne

Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek dostaw, przygotowanie i pakowanie towaru do wysyłki, kontrola zgodności dokumentów, weryfikacja stanów magazynowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z ...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta indywidualnego

PKO BANK POLSKIPKO BANK POLSKI
Pułtusk

#ZajmijStanowisko: Doradca klienta indywidualnego na czas określony (Pułtusk) U nas masz na dzień dobry: Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne. Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje. Pełny pakiet benefitów: od ku...

Inżynier procesu

KROSS S. A.KROSS S. A.
Przasnysz

Dołącz do nas i pracuj w zespole, który wierzy, że w każdym drzemie dzielny rowerzysta. Jesteśmy zjednoczeni w jednej misji, aby zarażać innych miłością do rowerów i aktywności ruchowej. Łączymy rowery z ludźmi tworząc świat, w którym cieszymy się lepszym zdrowiem, samopoczuciem, relacjami opartymi ...