Filtruj

Praca Milo C A - Węgorzewo

31-33 z 33 ofert pracy

SPRZEDAWCA LODÓW

MARIUSZ TROSKO PRYWATNA FIRMA DAMDARMARIUSZ TROSKO PRYWATNA FIRMA DAMDAR
Giżycko

Zakres obowiązków: - sprzedaż lodów gałkowych i świderków - sprzedaż napoju typu granita - dbałość o czystość w miejscu pracy - aktuialna ksiązeczka zdrowia - umiejętność obsługi terminala Wymagania: wykształcenie - podstawowe doświadczenie zawodowe: mile widziane...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Projektu

POLIMEX MOSTOSTAL S. A.POLIMEX MOSTOSTAL S. A.
Kętrzyn

Nasze wymagania: wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa – mile widziane Zarządzanie Projektami, doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych – min. 2 lata, doświadczenie zawodowe w zarządzaniu kontraktem/projektem, doświadczenie w realizacji projektów budowlanych - min. 5 lat znajomość o...

Praca w ochronie na terenie Kętrzyna

FIRMAFIRMA
Kętrzyn

Firma z branży ochrony zatrudni pracownika ochrony fizycznej na terenie Kętrzyna. Praca na stałe. Mile widziane doświadczenie w ochronie....

13.05.202413.05.2024