Filtruj

Praca Mlodszy Konsultant - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości

nowa oferta
CERI INTERNATIONAL SP. Z O.O.CERI INTERNATIONAL SP. Z O.O.
Rzeszów

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC). W naszej pracy liczy się zaangażowanie i gotowość do podejmowania...

20.04.202420.04.2024

Rzeszów

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy Monter/Tester

Ropczyce

Zadania: Praca na linii produkcyjnej Montaż małych elementów do systemów przeciwpożarowych Wymagania: Dyspozycyjność do pracy zmianowej Umiejętności manualno-techniczne Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy Bezpłatny transport: Zagorzy...

12.01.202412.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0245 s