Filtruj

Praca Mlodszy Specjalista - Sandomierz

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sandomierz

Numer oferty: StPr/24/0278Obowiązki:- wsparcie procesów finansowych- procesowanie faktur- kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym- pomoc w czynnościach zamknięcia miesiąca i roku- stała współpraca z innymi działamiWymagania:Wymagania konieczne:Języki:niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaa...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

PILKINGTON POLSKA SP. Z O.O.PILKINGTON POLSKA SP. Z O.O.
Sandomierz

Zakres obowiązków: - wsparcie procesów finansowych - procesowanie faktur - kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym - pomoc w czynnościach zamknięcia miesiąca i roku - stała współpraca z innymi działami Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim

PILKINGTONPILKINGTON
Sandomierz

Kandydat na to stanowisko powinien spełniać wymagania: Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie na poziomie minimum B1 - wymaganie obligatoryjne Dobra obsługa komputera, w tym pakietu Microsoft Office Zdolności analityczne oraz dokładność w wykonywaniu działań Komunikatywność i otwartość na ...