Filtruj

Praca Moje Miasto - Rzeszów

76-78 z 78 ofert pracy

*Produkcja - możliwość wyjazdu w parze od 14,33€ brutto/h

EURO PERSONNELEURO PERSONNEL
Ropczyce

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:Pracownik produkcji - możliwość wyjazdu w parzeGWARANCJA GODZIN Opis stanowiska:- pakowanie warzyw i owoców- produkcja sosów i kiełbasek- praca przy mięsie- pielęgnacja kwiatów w szkl...

11.06.202411.06.2024

Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania-Kolbuszowa

INWEMERINWEMER
Kolbuszowa

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości. Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania w placówce bankowej (Zakład pracy chronionej) Miasto: Kolbuszowa, ul. Kościuszki G...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KURIER

ALL-TRANS SYLWESTER GĄSIORALL-TRANS SYLWESTER GĄSIOR
Ropczyce

Zakres obowiązków: Doręczanie przesyłek do klientów na terenie miasta Ropczyce. Po dwóch miesiącach umowy zlecenia możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wymagane doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku....

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0381 s