Filtruj

Praca Moje Przedszkole - Wałbrzych

16-18 z 18 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 263

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W BYSTRZYCY DOLNEJPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W BYSTRZYCY DOLNEJ
Bystrzyca Dolna

Zakres obowiązków: nauczyciel przedszkola. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe - w tym licencjat....

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik porządkowy

DR. SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.DR. SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.
Bolków

Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w 10 krajach na 4 kontynentach.Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej ...

20.05.202420.05.2024

Praca na kuchni przemysłowej w Berlinie bez zakwaterowania

GIAMBATTISTAGIAMBATTISTA
Świdnica

Do kuchni przemysłowej, gotując posiłki dla przedszkoli poszukiwana osoba z prawem jazdy kat. B. praca w berlinie od Pon. do Ptk. w godz. od 5.00 do 13.00. W trakcie pracy od czasu do czasu również dowożenie posiłków do przedszkoli (1 godz.) Wymagana minimalna znajomość języka, zakwaterowanie w B...

11.04.202411.04.2024