Filtruj

Praca w Mokre

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
91-93 z 93 ofert pracy

mechanik utrzymania ruchu

DRO-BETDRO-BET
Chojnice

W związku z dynamicznym rozwojem firma Dro-Bet Sp. z o.o. Chojnice, ul. Kościerska 23 zatrudni na dobrych warunkach pracownika na stanowisko mechanik utrzymania ruchu. Zapewniamy pełną umowę o pracę. Solidne warunki finansowe. Oferujemy stabilne i stałe warunki pracy. Osoby zainteresowane pracą p...

07.06.202407.06.2024
od 9000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Animator, pomoc animatora

KINGAKINGA
Chojnice

Cześć, Szukamy pozytywnych osób do swojego zespołu. Jeśli jesteś pewny/pewna siebie, masz dużo energii, kochasz dzieci i nie straszna Ci praca z mikrofonem. Szukamy właśnie Ciebie! Praca na salce urodzinkowej w Chojnicach oraz w formie mobilnej - obsługiwanie festynów oraz imprez plenerowych....

od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK NA ELEWACJE

EL-BUD PAWEŁ MACHOLLAEL-BUD PAWEŁ MACHOLLA
Wielki Klincz

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe - wymagane doświadczenie...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0404 s