Filtruj

Praca Monika Tutaj

76-78 z 78 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA BUD-MAR MONIKA CZARNECKAFIRMA OGÓLNOBUDOWLANA BUD-MAR MONIKA CZARNECKA
Nowe Miasto Lubawskie

Zakres obowiązków: Pomoc przy stawianiu bloków i domów jednorodzinnych, wykonywanie elewacji budynków. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymiar czasu pracy: 40 h/tyg. Godziny prac...

15.06.202415.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Lekarz medycyny estetycznej

DOMINIKDOMINIK
Kraków

Kim jesteśmy Doktor Monika – Medycyna Estetyczna to gabinet medycyny estetycznej w Krakowie, który jako priorytet traktuje jakość obsługi i relacje z Pacjentami. Robimy rzeczy w swoim stylu i na swój sposób, traktując Pacjentów z najwyższą uwagą i szacunkiem. W gabinecie znajdującym się w okolicac...

Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Pracownik produkcji z doświadczeniem - Poznań - 2 zmiany

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICEAGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE
Poznań

Aktualnie dla naszego wieloletniego Klienta z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Produkcja- dział obróbki końcowej / Poznań Firma od wielu lat pracuje dla największych klientów w branży poligraficznej i reklamowej. Produkuje na zamówienie narzędzia oraz rozwiązania ułatwiające p...