Filtruj

Praca Monika - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię Kierowce kat D

MONIKAMONIKA
Chełm

Zatrudnię kierowcę kat D na linię regularną wymagane posiadanie karty kierowcy praca w systemie zmianowym. Praca od kwietnia Więcej informacji udzielę telefonicznie. 57*****17...

19.03.202419.03.2024
od 1234 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK

ETF SYSTEM MONIKA PETRUK-WIERAKETF SYSTEM MONIKA PETRUK-WIERAK
Chełm

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe...

22.02.202422.02.2024

zatrudnię fizjoterapeutę

Wola Uhruska

Firma MS Clinsearch Sp. z o.o. zatrudni fizjoterapeutów z województwa lubelskiego Praca polega na fizjoterapii pacjentów w ich domach. Pacjenci są włączeni do programu domowej wentylacji mechanicznej. Elastyczne godziny pracy Ogłoszenie dotyczy miejscowości Wola Uhruska (Powiat Włodawa) Rokitno...

28.02.202428.02.2024
od 120 zł