Filtruj

Praca Monika - Zamość

1-2 z 2 ofert pracy

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

BRITISH SCHOOL MONIKA MICHALSKA-PROKOPOWICZBRITISH SCHOOL MONIKA MICHALSKA-PROKOPOWICZ
Zamość

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - komunikatywność Wykształcenie kierunkowe lub colegium językowe lub pedagogika z językiem angielskim. Mile widziane osoby studiujące ...

26.03.202426.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SEKRETARKA

Zamość

Zakres obowiązków: Obsługa sekretariatu (obsługa klienta, odbiór i wysyłka korespondencji, prace biurowe) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) umiejętność - obsługa MS Office umiejętność - komu...

12.03.202412.03.2024