Filtruj

Praca Montaz Instalacji - Piastów

286-288 z 288 ofert pracy

pomocnik wiertacza

JANUSZJANUSZ
Grodzisk Mazowiecki

Zatrudnimy pomocnika wiertacza do obsługi wierceń geologicznych, studziennych itd. oraz montażu instalacji odwodnieniowych (igłofiltry itp.) Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe techniczne . Umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy, prawo jazdy kat.B a jeszcze lepiej kat.C - mile widziane. ...

07.11.202307.11.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

TECHNIK-KONSERWATOR (elektryk, hydraulik) - Warszawa i okolice -

MD-GROUPMD-GROUP
Warszawa

Firma MD-GROUP poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora osiedli mieszkalnych Zakres obowiązków: - Prace mające na celu utrzymanie osiedli mieszkalnych w należytej sprawności na terenie Warszawy - Prace ogólnobudowlane - Naprawy mechaniczne i elektryczne - Naprawy hydrauliczne (konserwacj...

06.10.202306.10.2023
od 7000 zł

Monter urządzeń chłodniczych

RALCO TECHNIC SP. Z O.O.RALCO TECHNIC SP. Z O.O.
Warszawa

Zakres obowiązków: mechaniczny montaż urządzeń chłodniczych montaż instalacji chłodniczej (lutowanie miedzi) i elektrycznej utrzymywanie porządku miejsca pracy inne zadania związane z realizacją montaży instalacji chłodniczych Wymagania: obowiązkowe doświadczenie zawodowe w chłodnictwie dyspozycyj...

13.09.202413.09.2024
od 8 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2321 s