Filtruj

Praca Montaz Konstrukcji - Gdańsk

136-138 z 138 ofert pracy

Monter kadłubów okrętowych

STOCZNIA REMONTOWA NAUTA S. A.STOCZNIA REMONTOWA NAUTA S. A.
Gdynia

Monter kadłubów okrętowych Twój zakres obowiązków montaż konstrukcji montaż elementów wyposażenia Nasze wymagania wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym kurs cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego metali Aplikuj...

28.03.202428.03.2024

PRACA stolarka aluminiowa budowlaniec

TOMASZTOMASZ
Rębiechowo

Witam zatrudnię osobę do montażu lekkiej stolarki aluminiowej, zabudowy balkonu ,tarasów i różnych konstrukcji aluminiowych Oferuję: Prace w małym profesjonalnym zespole Przyjazną spokojna atmosferę pracy Realizację ciekawych montaży z efektem wow Realizację montaży lokalnie Dojazd do miejs...

05.03.202405.03.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter konstrukcji stalowych

MICHAŁMICHAŁ
Rumia

Twój zakres obowiązków: montaż oznakowania drogowego wykonywanie prac ziemnych (fundamenty konstrukcji) Mile widziane: prawo jazdy kat. B To oferujemy: umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku transport, zakwaterowanie pracę w zgranym zespole oraz niezbędne narzędzia ...

04.10.202304.10.2023