Filtruj

Praca Montaz Mebli - Marianowo

1-3 z 3 ofert pracy

Praca stolarz meblowy

WOJTEKWOJTEK
Marianowo

Poszukujemy stolarz meblowego do produkcji oraz montażu mebli na wymiar Wszelkich informacji udzielę telefonicznie....

28.02.202428.02.2024

Monter wyposażenia Belgia, zarobki do 3000 EUR netto

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Stargard

Do Twoich zadań będzie należało: Monter wyposażenia montaż wyposażenia wagonów kolejowych: mebli, siedzeń, stołów (zgodnie z instrukcją). Monter rur: montaż rur i złączek, przecinanie i gięcie rur. Monter drzwi: wymiarowanie, ustawianie i regulacja systemu drzwi w wagonach kolejowych. Klejarz: oklej...

23.03.202423.03.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

STOLARZ MEBLOWY

MAREN MARCIN SZLITERMAREN MARCIN SZLITER
Rzeczki

Zakres obowiązków: montaż mebli, wycinanie i składanie korpusów Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 3 umiejętność składania mebli, obsługa maszyn doświadczenie: 3 lata...

15.03.202415.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0417 s