Filtruj

Praca Montaz - Wolbrom

151-153 z 153 ofert pracy

Elektryk, instalator /możliwość przyuczenia

PROSYSTEMPROSYSTEM
Olkusz

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Instalator Zakres obowiązków: Wykonywanie okablowania elektrycznego lub teletechnicznego Montaż osprzętu Montaż tras kablowych Prace przygotowawcze Obsługa serwisowa i konserwacja systemów Wymagania: Prawo jazdy kat. B Komunikatywność oraz wysoka kultu...

18.10.202318.10.2023
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA monter mebli na zamowienie pr k B

SEBASTIANSEBASTIAN
Zawiercie

PRACA !!! PRACA!! ZAWIERCIE Poszukujemy osoby do montażu mebli pokojowych i kuchennych na terenie Zawiercia i śląska co dzień w domu Oraz osoby do składania mebli Wymagania: -Znajomość montażu kuchni oraz montażu blatu kuchennego . -Znajomość obsługi sprzętu stolarskiego - dyspozycyjność i s...

26.06.202326.06.2023
od 27 zł

Ogrodnik - Operator maszyn w firmie PLANTIN

EWAEWA
Muniakowice

Opis stanowiska: ·Prace pielęgnacyjne i porządkowe w namiotach i szkółce ·Prace gospodarcze Kwalifikacje i umiejętności: ·mile widziana obsługa wózka widłowego lub traktora ·umiejętność pracy w zespole ·wysoka kultura osobista ·komunikatywność, zaangażowanie Oferujemy: ·pracę w dynamicznym ...

13.06.202313.06.2023