Filtruj

Praca Montazysta Meblowy - Dywity

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię stolarza meblowego

PUPH STANEX S. C.PUPH STANEX S. C.
Dywity

Przyjmę do pracy stolarza, montażystę meblowego najchętniej z doświadczeniem....

23.01.202423.01.2024

STOLARZ-MONTAŻYSTA MEBLI

CZAPLA I SPÓŁKA S. C.CZAPLA I SPÓŁKA S. C.
Olsztyn

Zakres obowiązków: samodzielny montaż mebli typu biurka, kontenery, szafy itp., meble kuchenne, okleinowanie wąskich krawędzi, cięcie płyt, mile widzina znajomość obsługi maszyn CNC. Godziny pracy 7-15 Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze branżowe zawód - Stolarz meblowy staż pracy ogółem - l...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowcę - Montażystę mebli

HELENA BURCZHELENA BURCZ
Olsztyn

Obowiązki: Realizowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw. Załadunek i rozładunek towarów. Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe. Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych. Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń...

06.03.202406.03.2024
od 4800 zł