Filtruj

Praca Monter Instalacji Elektrycznych - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Monter telekomunikacja/GSM

MICHALMICHAL
Katowice

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko monter / instalator systemów telekomunikacyjnych (praca na wysokości) w zakresie: - modernizacji i rozbudowy stacji bazowych; - budowy i modyfikacji łączy radiowych; - montaż okablowania strukturalnego - przeprowadzanie wizji technicznych...

06.03.202406.03.2024
od 8000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Przedstawiciel handlowy/handlowiec OZE

PROEKO ENERGY SP. Z O.O.PROEKO ENERGY SP. Z O.O.
Będzin

Firma z 35-letnim doświadczeniem na rynku instalacji elektrycznych, z 8-letnim doświadczeniem w OZE, poszukuje handlowców do współpracy - okolice woj. śląskiego Jeśli sprzedajesz OZE i oczekujesz rzetelnej usługi dla klienta, rynkowych cen, fachowych monterów, których możesz być pewien (ponad 4000 ...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy elektryka - montera instalacji fotowoltaicznych - zlecenia

REKRUTACJAREKRUTACJA
Piekary Śląskie

Zakres obowiązków: Montaż instalacji elektrycznych Montaż i uruchamianie instalacji fotowoltaicznych zgodnie ze standardami Prace elektryczne przy instalacjach fotowoltaicznych Wykonanie uziemienia instalacji Okablowanie oraz przyłączanie/montaż falownika i rozdzielni AC i DC Wymagania : Obsł...

21.03.202421.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0315 s