Filtruj

Praca Monter Instalacji Sanitarnych - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

HYDRAULIK

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kołobrzeg

Numer oferty: StPr/24/0459Obowiązki:Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej i C.O. , montaż i wymiana armatury sanitarnej, pozostałe prace związane z wykonaniem usług wg zawartych kontraktów przez pracodawcę. Równoważny system czasu pracy rozliczany w okresie 3 miesięcy. Praca w godzinach 8-16.Wymaga...

18.04.202418.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

HYDRAULIK

nowa oferta
HYDRO-INSTAL SP. Z O.O.HYDRO-INSTAL SP. Z O.O.
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej i C.O. , montaż i wymiana armatury sanitarnej, pozostałe prace związane z wykonaniem usług wg zawartych kontraktów przez pracodawcę. Równoważny system czasu pracy rozliczany w okresie 3 miesięcy. Praca w godzinach 8-16. Wymagania: wykształc...

Umowa o pracęumowa o pracę

Monter instalacji sanitarnych i grzewczych/hydraulik- Niemcy

RITMO GMBHRITMO GMBH
Kołobrzeg

Niemiecka firma RITMO Gmbh zatrudni monterów instalacji sanitarnych i grzewczych.Stała współpraca, bardzo dobre warunki, atrakcyjne wynagrodzenie (14,50 - 17,00 EUR/godz) i wysokie diety (4 - 7 EUR netto/godz), możliwość cotygodniowych zaliczek, możliwość samochodu służbowego, możliwe bezpłatne zakw...

12.04.202412.04.2024