Filtruj

Praca Monter Instalacji Sieci - Dębica

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SP. J.CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SP. J.
Dębica

Zakres obowiązków: Wieszanie i instalacja kabli światłowodowych na słupach oraz w kanalizacji teletechnicznej, Montaż kabli światłowodowych w inwestycjach deweloperskich, Modernizacja oraz serwisowanie sieci światłowodowej, Utrzymanie sieci światłowodowych. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodo...

20.03.202420.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dębica

Numer oferty: StPr/24/0441Obowiązki:Wieszanie i instalacja kabli światłowodowych na słupach oraz w kanalizacji teletechnicznej,Montaż kabli światłowodowych w inwestycjach deweloperskich,Modernizacja oraz serwisowanie sieci światłowodowej,Utrzymanie sieci światłowodowych.Wymagania:Wymagania konieczne...